Nagyon szeretek Pèterhez járni, nagyon alapos, körültekintő, szuper személyiség.
Köszönöm. *****
Köszönöm. *****
Szeretek Péterhez járni, körültekintően áll a problémámhoz, maximálisan segítőkész.
Minden tökéletes volt!😀
Kellemes csapat. Odafigyeléssel, empátiával fordulnak a problémához. Szaktudásuk érezhetö minden érintésnél. Biztoságos kezekben érzi magát az ember. Gerne wieder.